לימודי אנגלית עם בלומסברי

אנגלית מלווה אותנו בכל תחום בחיינו הן בפן האישי והן בפן העסקי. שליטה באנגלית הוא יתרון עצום מהרבה בחינות. לכן, פיתחנו חומרי לימוד מתקדמים ללימוד אנגלית אשר מאפשרים התקדמות מהירה ועקבית בשפה.

קצת על השיעורים שלנו

לימודי אנגלית אצלנו הם שיעורים חוויתיים ומעשירים אשר מובנים בצורה המקדמת את הלומדים בכל ההיבטים של השפה החל מקריאה ועד כתיבה ושמיעה. עם זאת, גולת הכותרת של השיעורים היא חשיפה לתכנים ואוצר מילים מחיי היומיום ושיפור יכולת הדיבור באנגלית.

המודל שלנו

אחת החוזקות של לימודי האנגלית הם התכנים האיכותיים המבוססים על מודל הפירמידה כאשר כל שיעור מתבסס על קודמו ומחזק שיעורים שקדמו לו. מודל זה הוכיח את עצמו ברמת האפקטיביות וההצלחה שלו.

מה השיעורים כוללים?

הלימודים כוללים חומרי לימוד ומשימות וכן תרגול בבית דרך אפליקציה ייעודית בה נחשפים הלומדים לאוצר מילים ומשפטים יומיומיים כערך מוסף לתוכן הנלמד בשיעורים.

לתיאום מסלול למידה עם מורה מהצוות האיכותי של בלומסברי

הצוות של בלומסברי הוא צוות הנבחר בקפידה ומורכב ממורים מומחים בתחומם אשר עוברים הכשרה וסינון. הצוות מתאים מסלול אישי לכל לקוח/ה אשר יקדם אותו או אותה אל המטרה באופן האפקטיבי והמהיר ביותר. הצוות ליווה לקוחות רבים מכל הגילאים במטרותיהם השונות בהצלחה רבה.

למי זה מתאים?

  • לאלו שרוצים ללמוד או לקדם את יכולות השפה שלהם בשפות השונות
  • לאלו שמוכנים להשקיע ולהתמיד על מנת לקדם את המטרה שלהם
  • לכל הגילאים ולכל מטרה

רוצים ללמוד עם קארין?

קארין, מקימת בלומסברי, היא מורה לאנגלית ויזמת בתחום החינוך אשר מלווה לקוחות רבים מהסקטור הפרטי והעסקי בארץ ובחו"ל בלימוד וקידום יכולות בשפה האנגלית. בזמן שהותה של קארין בקוריאה, שימשה כמנטורית בתוכנית ייחודית של האו"ם וכיום מקדמת פרויקטים חינוכיים בארץ.

למי זה מתאים?

נא מלאו את הטופס תחת "השארת פרטים" עם הסבר מפורט על מטרת הלמידה וניצור עימכם קשר.

*בשל לו"ז צפוף תיתכן רשימת המתנה.

רוצים לדעת מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

מידע נוסף

אנגלית מדוברת

אנגלית לאקדמאים

אנגלית לילדים ונוער

אנגלית לקריירה

אנגלית עסקית

קריאה וכתיבה באנגלית

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם