אנגלית מדוברת

בחיים הפרטיים שלנו, בלימודים או בקריירה, הצורך בדיבור באנגלית תופס אותנו בכל מקום. נתקלתם בסיטואציה בחייכם בה נדרשתם לדבר באנגלית אך חששתם להוציא מילה מהפה? או שאולי רמת האנגלית שלכם מנעה מכם להתקדם בקריירה?
זה ניתן לשינוי ואפילו יותר מהר משחשבתם.
לימוד אנגלית יכול להיות תהליך מייגע וארוך אך עם מורים טובים וחומרי לימוד נכונים, הוא יכול להיות תהליך מהיר, אפקטיבי ואפילו קליל וכייפי.

שיעורי אנגלית מדוברת עם בלומסברי

במשך שנים, פיתחנו חומרי למידה ושיטות לימוד עם דגש על פרקטיות והכשרנו מורים מקצועיים ומנוסים אשר יודעים לנתב את תהליך הלמידה בדרך הנכונה. אנחנו לא מאמינים בלבזבז לכם את הזמן אלא להציב מטרה ולהשיג אותה בתהליך ממוקד ולפי המסלול המועדף עליכם. בין אם המטרה שלכם היא לטייל בעולם, לדבר עם מכרים מחו"ל או לפתח את יכולת הדיבור והבטחון העצמי שלכם בשפה לצורכי קריירה ובין אם אתם רוצים ללמוד לדבר באנגלית סתם בשביל הכייף- שיעורי אנגלית מדוברת יקדמו אותכם אל המטרה בצורה האפקטיבית ביותר ובאופן מהנה וחוויתי.

לתיאום מסלול למידה עם מורה מהצוות האיכותי של בלומסברי

הצוות של בלומסברי הוא צוות הנבחר בקפידה ומורכב ממורים מומחים בתחומם אשר עוברים הכשרה וסינון. הצוות מתאים מסלול אישי לכל לקוח/ה אשר יקדם אותו או אותה אל המטרה באופן האפקטיבי והמהיר ביותר. הצוות ליווה לקוחות רבים מכל הגילאים במטרותיהם השונות בהצלחה רבה.

למי זה מתאים?

  • לאלו שרוצים ללמוד או לקדם את יכולות השפה שלהם בשפות השונות
  • לאלו שמוכנים להשקיע ולהתמיד על מנת לקדם את המטרה שלהם
  • לכל הגילאים ולכל מטרה

רוצים לדעת מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

מידע נוסף

אנגלית מדוברת

אנגלית לאקדמאים

אנגלית לילדים ונוער

אנגלית לקריירה

אנגלית עסקית

קריאה וכתיבה באנגלית

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם